Apartman Logarı Tıkandı, Ne Yapmalıyım?

 

Jet Kanalizasyon  olarak tıkalı logar açma işlerini kanal görüntüleme kamerası ile görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını, logar temizliği için nelerin yapılması gerektiğini belirleriz 0 545 587 07 05. Logar tıkanıklık tespiti, bilgisayar destekli kanalizasyon kamerası ile görüntülenir, tespit sonucuna göre logar açma makinası ile tıkanıklığı kısa sürede açarız.

Atık yağlar zamanla logarın tıkanmasına neden olabilir ve logarın içinden kötü kokular yayılarak etrafı rahatsız edebilir. Sağlığı ciddi şekilde tehdit eden bu olay hemen çözülmesi gereken bir sorundur. Bu kötü kokuları önleyebilmek amacıyla logar temizleme uygulaması gerekli olmaktadır. Son teknoloji kanal temizleme makinelerimiz, araçlarımız ile uygun logar temizleme fiyatları dahilinde sizlere kesin çözüm sunmaktayız.

Antalya ve tüm ilçelerinde logar tıkanıklığı açma, logar temizleme firmaları arasında lider konumda olan firmamız, son teknoloji robotla ve kameralı tıkanıklık açma makinaları ile kesin çözümler üretmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı Merkezi