Kanalizasyon Arıza

Antalya’nın tüm semt ve ilçelerine kanalizasyon arıza alanında her türlü kanalizasyon sorunlarında hizmet vermekteyiz. Kanalizasyon arıza, tespit ve giderme çalışmaları yapan firmamız 7 gün 24 saat servis vermektedir.

Belirli aralıklarla temizlenmeyen ve bakımı yapılmayan kanalizasyonlarda tıkanıklıklar ya da arızalar meydana gelmektedir. Kanalizasyon arızaları genelde yatay atık su borularında ve bu borulara bağlı dirseklerde çeşitli nedenler sonucu suyun akış hızının düşmesiyle olur. Kanalizasyonda oluşan tıkanıklık ve arızalar sebebiyle pis sular kanalizasyona ulaşamaz ve en yakın çıkış noktasından taşar. Yapılarda büyük masraflı zararlar oluşur, insanların günlük ihtiyaçları aksar.

Kanalizasyon arıza durumları yaşandığında acilen müdahale gerekir. Kanalizasyon altyapı hizmetlerini en kaliteli, hızlı ve ekonomik fiyatlara veren firmamızı arayarak profesyonel çözüm isteyebilirsiniz.

Kanalizasyon arızaları, kanalizasyon altyapı ve sistemlerinin düzeninde, işleyişinde gerçekleşen arızalar sonucunda gerçekleşmektedir. Gerçekleşen bu arızalar; tuvalet tıkanıklığı, boru tıkanıklığı, gider tıkanıklığı gibi sorunlara yol açar. Bu sorunların oluşması çevreye ve insan sağlığına ciddi zararlar vermekle birlikte kanalın taşması durumunda etrafa yayılan kötü kokular da rahatsız edicidir. Kanalizasyon arızalarınızın hızlı ve sorunsuz bir şekilde giderilmesi için tecrübeli ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla Teber İnşaat Altyapı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı Merkezi