Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş Açma hizmetleri sunan firmamız, tıkalı pimaşlarınızı kameralı cihazlar ile açar. Pimaş tıkanıklığının sebebini ve yerini tespit eden pimaş açma makinalarımız ile kırmadan açarız. Banyo, mutfak, tuvalet, lavabo gibi tüm tıkalı pimaş boruları için profesyonel çözüm sunarız.

Pimaş, evlerde ve işyerlerinde kullanılan banyo, küvet, duşakabin, mutfak lavabosu, tuvalet gideri gibi atık suların bina dışındaki ana su hattına ya da rögarlara iletildiği PVC borulardır.

Robotla tıkalı Pimaş Açma servisi olarak İstanbul Avrupa yakası tüm semtlerine fiyat farkı olmadan hizmet vermekteyiz. Pimaş tıkanıklığı en sık rastlanılan sorunlardandır.

Pimaş borularına atılan yabancı cisimler, ıslak mendil, peçete, erimeyen tuvalet kağıtları, pedler, naylon poşetler, temizlik bezleri, oyuncaklar, yemek artıkları, atık yağlar pimaş borularının tıkanmasına neden olmaktadır. Özellikle çok eski pimaş borularda bu tip sonuçlar gözlemlenmiştir. Bununla birlikte tesisat döşeme esnasında pimaş boruya yeterli eğim verilmemesi ve pimaşın bir yerinde oluşan çökmelerde pimaş tıkanıklığına sebebiyet verir.

Lavabo, tuvalet, mutfak ve banyo giderlerindeki su akışının yavaşlaması tıkanıklığı size haber verir. Böyle bir durum karşısında hemen müdahale edilmesi gerekir. Aksi durumda tıkanıklık gerçekleştiğinde gider taşması meydana gelir. Gider borularının tamamen tıkanması yapılacak uygulamanın sürecini de zorlaştırmakta ve uzatmaktadır.

Pimaş açma işi ciddi bir iştir, profesyonel yardım alınması gerekir. Daha ucuza tıkanıklık açma işi yapan kişiler yada firmalar pimaş borulara zarar verebilir. Pimaş borularda çatlama, kırma, delme gibi sonuçlar sizlere daha pahalıya mal olabilir. Tamamen açılamayan tıkalı pimaşlar için tekrar tekrar bu işlemleri yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

Mutfak, banyo ve tuvalet gibi yerlerin kullanılamaz hale gelmesi günlük yaşamda ciddi sıkıntılar ortaya çıkarır. Atık su gider boruları kapanınca sular geri teper ve tuvalet, banyo ve mutfak gibi yerlerde birikintiler oluşturur. Bu birikintiler ortama kötü koku yaymasının yanında mikropların üreyerek hastalığa neden olması insanları ciddi şekilde rahatsız eder. Lavabo açıcı, gider açıcı, karbonat gibi kimyasallar kullanmak lavabo tıkanıklığı açma için geçici çözüm olmaktadır.

Kameralı pimaş açma işlemlerini kırmadan, robotla en kısa sürede yaparak, tıkanıklığa sebep olan sorunları zamanında müdahale ile ortadan kaldırıyoruz. İstanbul pimaş açma hizmetleri firmamız alanında uzman olan ekibiyle tıkanıklıkları açmak için son teknoloji makine, robot kullanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı Merkezi