TIKALI BORU AÇMA

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde kameralı robotlar kullanılarak tıkalı boru açma hizmeti tesisat kırılmadan yapılabilmektedir. Pimaş borularına zarar vermeden boru tıkanıklığı giderilmektedir.

İstanbul tüm ilçelerinde robotla kırmadan tıkalı gider borusu, tıkalı lavabo gider borusu, tıkalı tuvalet borusu, mutfak gider borusu, klozet borusu, tıkalı atık su borusu, tıkalı temiz su borusu ve tüm tıkalı borular tıkanıklığını açıyoruz. Bu teknikle hiçbir yere zarar vermeden, kırmadan, dökmeden tıkanan boruları açıyoruz.

Ev ya da işyerinizde bulunan lavabo borusu, tuvalet borusu, klozet borusu, banyo gider borusu, balkon gider borusu, kanalizasyon borusu gibi tüm atık su borusu tıkanıklıkları yaşanabilir. Bu durumlarda çok vakit kaybetmeden, daha fazla zarara ve maliyete girmemek adına boru açma servisimizi arayarak hızlı bir hizmet alabilirsiniz.

Tıkalı Boru Açma Yöntemleri

Tıkalı olan boru giderlerini açmak için bir kaç basit yöntem vardır, ancak belirtmeliyiz ki bu yöntemler geçici çözüm olmakta, hatta bazen boru hatlarına zarar vererek daha fazla külfete neden olmaktadırlar. En çok kullanılan yöntemler arasında kimyasal kullanımı, boru açma teli, kılavuzu ya da spirali kullanımı gelir. Boru açma kimyasalı kullanımı pimaş boru içlerinde çatlak, erime, kırılma gibi durumlara sebep olabilir. Tel, kılavuz ya da spiralin yanlış kullanılması ile de kalıcı hasarlar meydana gelebilir.

Boru gideri açma işlemi için son teknoloji özelliklerle donatılmış kameralı robotla tıkalı boruları açmaktayız.

Tıkalı boru açma yöntemlerinden biri olan tadilat yaparak boru tıkanıklığı temizleme yöntemi çok maliyetlidir. Artık yüksek ücretler ödemek yerine son teknoloji boru tıkanıklığı açma makinası ile hiçbir yeri kırmadan, tıkalı borulara zarar vermeden daha ucuza sizlere hizmet veriyoruz.

Tıkalı boru açma kimyasalı (boru açısı), tıkalı boru açma teli (spirali), demir çubuk gibi malzemeler kullanılarak tıkanmış boruları açmak istediğimizde borular deliniyor yada çatlıyordu. Tadilat yapmak yerine bu tür sağlıklı olmayan çözümler ile tıkalı boruları açmaya çalışmak geçici çözümdü. Ancak gelişen teknolojiye ayak uydurarak, eskiden bin bir zorlukla açılmaya çalışılan tıkanmış boruları şimdi tıkalı boru açma makinası ile kolayca yapıyoruz. Borulara herhangi bir zarar verilmemektedir. Boru içine salınan makinenin kılavuzu yay şeklinde olduğundan hiçbir sivri kenarı bulunmaz sadece boruya sürtünerek ilerler. Uç kısmı da delici değildir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı Merkezi