Tıkanmış  Boru Nasıl Açılır?

Kameralı boru görüntüleme özelliğine sahip makinelerle son derece dikkatli bir şekilde tıkalı boru içi her noktasının incelenmesi ile tıkalı bölgelerin yeri belirlenir. Boruyu tıkayan maddelerin temizlenmesi, robotla yapılır. Tıkanmaya sebep olan atıkların tespit edilip ortadan kaldırılması ile daha etkili ve uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanım sağlanır.

Günümüzde modern cihazlardan olan tıkanıklığı açan robotlar, pimaşlara zarar vermeden boru tıkanıklık problemlerinde kesin çözüm üretiyor. Robotun uç kısmında bulunan kancalar sayesinde tıkanan boru içindeki bütün yabancı cisimler parçalama ve ittirme yöntemiyle borudan temizlenerek kanala gönderilir.

Tıkanmış boruları kırmadan robotla tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız aynı zamanda kamera ile görüntü almaktadır. Son teknoloji tıkanık boru açma makina parkurumuz ile tıkalı boru açma işlerinizi %100 garantili olarak yapmaktayız.

Zahmet çekmeden yüksek ücretler ödemeden beton veya zemin altındaki atık su borusu tıkanıklığı açma hizmetimizden sizde yararlanın. Tıkalı boru açma robotu (makinası) ile etrafı kirletmeden pimaşın için temizlenir.

 • atık su borusu tıkanıklığı açma
 • gider borusu açma
 • kanalizasyon borusu açma
 • klozet borusu açma
 • klozet gider borusu açma
 • lavabo borusu açma
 • lavabo gider borusu açma
 • mutfak lavabo borusu açma
 • mutfak gider borusu açma
 • su gider borusu açma
 • tuvalet borusu açma

Atık su boruları tıkanıklığını açmak için özel üretim kanal görüntüleme kameraları kullanıyoruz. Tıkanmaya sebep olan sorunu kaynağına inerek görüntülüyoruz. Tuvalet gider borusuna atılan peçete ve ıslak mendiller su ile teması halinde erimeyebilir. Kanalizasyona gitmesi gereken tuvalet kağıtları kanal borusu içinde birikerek suyun akışını bozar, suyun tamamen önüne geçerek set oluşturur. Tuvalet borusu robotla tıkanıklığı açtıktan sonra kamera ile görüntüleme yaparak sağlıklı bir çalışma yapıyoruz. Böylece tıkanıklığın yeniden yaşanmasının önüne geçilmiş olur. Tuvalet borusu tıkandı, nasıl açılır diye endişe etmeyin. Tuvalet tıkanmasına çözüm için mutlaka firmamız ile görüşün. Kameralı tıkanıklık açma servisimiz sizlere son sistem teknoloji ile hizmet vermektedir.

En sık rastlanılan tıkanıklıklardan biri de mutfak gider borusu tıkanmasıdır. Mutfak borusu tıkanmasının ilk belirtisi kötü kokulardır. Mutfak lavabo borusu açma ilacı (lavabo açıcı) yerinde müdahale olabilir belki ama uzun vadede pek faydası olmayacak, lavabo altı boruların tekrar tekrar tıkanıklığı sorunu baş gösterecektir. Mutfak lavabo hortumu bağlantıları sürekli eğilip bükülen borular ve eklerden oluşuyorsa bu sorun sanıldığından daha büyük olabilir. Bu tip lavabo atık su borusu ve mutfak giderleri köşelerinde tortular birikerek zamanla kalın bir tabaka haline gelir, katılaşır. Neredeyse bir damla su bile geçirmez hale gelerek lavabo borusu tıkanıklığına yol açar. Böyle bir durumda kesinlikle profesyonel bir yardım almanızı öneririz.

Antalya Logar Açma olarak mutfak borusu, klozet su borusu, banyo gider borusu, logar borusu gibi tüm gider tıkanıklıklarını titizlikle açıyor ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı Merkezi