Alaturka Tuvalet Tıkanıklığı

Alaturka tuvalet tıkanıklığı genelde es denilen bölgede oluşur. Bu bölge tesisat ile tuvalet arasında bulunur. Su kalması ve kokuyu engellemesi amacıyla yapılmıştır. Katı atık, bez, ıslak mendil gibi maddeler burada kalır ve gitmez. Tıkalı alaturka tuvalet, bu iş için geliştirilmiş olan robot cihazlar ve tecrübeli ekimiz ile herhangi bir zarar vermeden uygun fiyatlar ile açıyoruz. Gereken durumda tıkalı olan bölgeyi açtıktan sonra tıkanma sebebini kameralarla araştırıyor, sorunu net olarak görüntüleyip kesin çözüm sunuyoruz.

Tuvalet Tıkanması Nasıl Açılır?
Tuvalet tıkanması durumlarında tuvalet geri tepebilir. Ana gider ya da logara giden boruda tıkanıklık olduysa sizin yapacağınız işlemler sonuçsuz kalır. Mutlaka profesyonel bir tesisatçıdan yardım almalısınız.

Lavabo açıcı ile tuvalet tıkanıklığı açma
Tuvalet geri basmıyorsa 3 paket asit bazlı kimyasal olan tuvalet açıcı (kostik) ürünü tuvalete boşaltarak üzerine kaynar su dökün. Biraz bekledikten sonra tıkanıklık açıldıysa bol su dökülmelidir.

Tuvalet Pompası ile tuvalet tıkanıklığı açma
Tuvalet pompasını tuvalet deliğinin ağzının tamamıyla kapatacak şekilde yerleştirerek, yukarı aşağı hareket ettirin. Tıkanıklık açılana kadar bu işlemi tekrar uygulayın.

Tuvalet tıkandı, nasıl açarım, ne yapmalıyım diye endişe etmeyin. Profesyonel yardım alarak tıkalı tuvalet tıkanıklığını uygun ücretler ile açıyoruz. 7 gün 24 saat bizleri arayarak destek isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı Merkezi