Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile Antalya  tüm ilçe ve semtlerine tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz vardır.

Kırmadan, robotla tuvalet açma işlemi ile alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, wc klozet tıkanıklığı giderilir. Son teknoloji cihazlarla tıkanıklığa sebep olan maddeler ya parçalanarak kanalizasyona gönderilir yada çekilerek dışarı çıkarılır. Bu sayede tuvalet gideri açılır. Tuvalet kağıdı ve benzeri cisimler tuvaleti tıkadı ise yüksek basınçlı su ile tıkalı tuvalet açılır.

Suda erimeyen tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, sünger, temizlik bezleri, kadın pedleri ve çocuk bezleri tuvalete atıldığında tuvaletin tıkanmasına neden olur. Tuvalet giderinin eğimsiz olması, inşaat halinde tuvalete dökülen harç, çimento, moloz gibi maddeler de tuvalet tıkanıklığı oluşturur.

Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri (teknikleri) arasında tıkanıklığı açmak için kimyasal (tuvalet açıcı asit-kimyasal) kullanılabilir ancak bu hem geçici çözüm olacak hem de tuvalet borusuna zarar verecektir. Yine bir diğer yöntem ise tuvalet pompası veya tuvalet açma teli kullanmaktır.

Genelde katı cisimler tuvaleti tıkadığı için pompalar pek işe yaramaz. Tel yardımıyla da cisimleri dışarı çıkarabilirsiniz. Ancak tel çok fazla ileriye doğru gidemeyebilir ve hatta tuvalet gider borusuna takılabilir. Bu durumda tıkanmış tuvaleti açmak için kırmanız gerekebilir. Böyle çaresizliklerle karşılaşmamak için bizi arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz. Uzman ekibimiz tuvalet tıkanıklığına çözüm sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı Merkezi